Tanks and accessories LPG: Tanks - Cylindrical BORMECH
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 160 l |
| Usable capacity: | 128 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 1076 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
92,55 €
102,98 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 294.33 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 200 l |
| Usable capacity: | 160 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 1324 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
107,02 €
118,80 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 351.99 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 25 l |
| Usable capacity: | 20 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 614 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
30,29 €
33,99 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 101.08 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 30 l |
| Usable capacity: | 24 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 724 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 35 l |
| Usable capacity: | 28 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 844 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 954 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 45 l |
| Usable capacity: | 36 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 1069 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 6,46 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 1174 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 1304 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 60 l |
| Usable capacity: | 48 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 1414 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 30 l |
| Usable capacity: | 24 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 601 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
36,01 €
39,71 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 118.92 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 963 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
41,40 €
45,77 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 136.76 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!