Tanks and accessories LPG: Tanks - Cylindrical BORMECH
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 100 l |
| Usable capacity: | 80 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 1385 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
64,76 €
71,66 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 218.91 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 24,49 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 110 l |
| Usable capacity: | 88 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 1184 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
64,10 €
71,00 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 216.95 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 24,49 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 35 l |
| Usable capacity: | 28 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 691 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
44,05 €
48,98 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 149.96 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 781 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
47,99 €
53,58 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 155.83 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 45 l |
| Usable capacity: | 36 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 871 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
49,31 €
54,57 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 166.97 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 1056 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
51,28 €
57,20 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 174.39 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 4,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 45 l |
| Usable capacity: | 36 l |
| Diameter: | 300 mm |
| Length: | 708 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
49,31 €
54,57 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 166.97 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| Diameter: | 300 mm |
| Length: | 778 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
51,28 €
57,20 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 170.68 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 60 l |
| Usable capacity: | 48 l |
| Diameter: | 300 mm |
| Length: | 928 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
53,58 €
59,50 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 179.95 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 4,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 65 l |
| Usable capacity: | 52 l |
| Diameter: | 300 mm |
| Length: | 1008 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
55,88 €
62,13 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 179.58 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 4,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 724 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
54,57 €
60,81 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 185.52 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 784 mm |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
53,58 €
59,50 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 181.81 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart