Tanks and accessories LPG: Tanks - Internal toroidal
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 37 l |
| Usable capacity: | 29.6 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
57,54 €
64,00 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 188.43 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 79 l |
| Usable capacity: | 63.2 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
80,00 €
88,86 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 261.5 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 28,50 l |
| Usable capacity: | 22.4 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
61,62 €
68,43 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 201.89 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 32 l |
| Usable capacity: | 25.6 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
62,30 €
69,11 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 203.81 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 8,36 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 36,5 l |
| Usable capacity: | 28.8 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
62,98 €
69,79 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 205.74 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 8,36 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
63,66 €
72,52 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 213.43 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 8,36 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
52,77 €
58,90 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 173.05 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 46 l |
| Usable capacity: | 36.8 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
58,90 €
65,37 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 192.28 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 38 l |
| Usable capacity: | 30.4 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
58,90 €
65,37 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 192.28 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 190 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
55,15 €
61,28 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 180.74 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 44 l |
| Usable capacity: | 35.2 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
52,43 €
58,22 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 161.51 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
59,92 €
66,73 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 196.13 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
9 hours 34 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart