Tanks and accessories LPG: Tanks - Internal toroidal
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 47 l |
| Usable capacity: | 37.6 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
51,50 €
57,22 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 190.83 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 52 l |
| Usable capacity: | 41.6 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
50,90 €
56,32 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 187.85 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 67 l |
| Usable capacity: | 53.6 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
53,31 €
59,03 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 196.79 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 72 l |
| Usable capacity: | 57.6 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
53,91 €
59,93 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 199.77 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
58,12 €
64,45 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 214.68 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 58 l |
| Usable capacity: | 46.4 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
59,63 €
66,26 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 214.68 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 67 l |
| Usable capacity: | 53.6 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
56,32 €
62,64 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 208.72 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 75 l |
| Usable capacity: | 60 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
59,63 €
66,26 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 214.68 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 82 l |
| Usable capacity: | 65.6 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
58,73 €
65,35 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 217.66 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 56 l |
| Usable capacity: | 44.8 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
63,85 €
70,77 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 229.59 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 62 l |
| Usable capacity: | 49.6 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
65,35 €
72,58 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 235.55 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 19,68 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 230 mm |
| Water capacity: | 74 l |
| Usable capacity: | 59.2 l |
| product code: | 32.WER.951 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FLK |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
66,26 €
73,48 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 238.53 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 7 minutes
Delivery from: 19,68 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart