Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 79 l |
| Usable capacity: | 63.2 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
72,24 €
80,20 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 262.81 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 5,10 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 28,50 l |
| Usable capacity: | 22.4 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
55,71 €
61,83 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 202.91 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 5,10 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 32 l |
| Usable capacity: | 25.6 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
56,32 €
62,44 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 204.84 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 8,40 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 36,5 l |
| Usable capacity: | 28.8 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
56,93 €
63,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 206.77 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 5,10 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
57,55 €
65,51 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 214.5 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 8,40 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 565 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 34 l |
| Usable capacity: | 27.2 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
45,61 €
50,81 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 158.46 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 2,55 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
47,75 €
52,96 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 173.92 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 2,55 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 46 l |
| Usable capacity: | 36.8 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
52,96 €
59,08 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 193.24 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 2,55 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 38 l |
| Usable capacity: | 30.4 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
52,96 €
59,08 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 193.24 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 5,10 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 190 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
49,89 €
55,40 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 181.65 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 5,10 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 44 l |
| Usable capacity: | 35.2 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
47,14 €
52,34 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 162.32 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 5,10 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
55,10 €
61,22 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 197.11 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 34 minutes
Delivery from: 5,10 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart