Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 42 l |
| Usable capacity: | 33.6 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 966 mm |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 478 mm |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
48,47 €
54,03 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 171.9 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 70 l |
| Usable capacity: | 56 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 789 mm |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
55,26 €
61,43 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 199.96 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
48,47 €
54,03 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 175.41 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!