Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 190 l |
| Usable capacity: | 152 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1588 mm |
| product code: | 77.BOR.381 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW400L |
| approval number: |
E20*67R03/01*001181*
|
Ask about the product
346,77 €
385,30 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 385.3 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,55 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 100 l |
| Usable capacity: | 80 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 684 mm |
| product code: | 77.BOR.390 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW450A |
| approval number: |
E20*67R03/01*001182*
|
Ask about the product
256,87 €
285,41 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 285.41 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,55 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 180 l |
| Usable capacity: | 144 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 1194 mm |
| product code: | 77.BOR.394 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW450E |
| approval number: |
E20*67R03/01*001182*
|
Ask about the product
343,56 €
381,73 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 378.16 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,55 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 220 l |
| Usable capacity: | 176 l |
| Diameter: | 4580 mm |
| Length: | 1446 mm |
| product code: | 77.BOR.396 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW450G |
| approval number: |
E20*67R03/01*001182*
|
Ask about the product
394,93 €
438,81 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 438.81 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,55 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 240 l |
| Usable capacity: | 192 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 1573 mm |
| product code: | 77.BOR.397 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW450H |
| approval number: |
E20*67R03/01*001182*
|
Ask about the product
439,88 €
488,76 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 488.76 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,55 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 45 l |
| Usable capacity: | 36 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 875 mm |
| product code: | 77.GRO.275 R26 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | ZC270/45 |
| approval number: |
E20 67R-01 0490
|
Ask about the product
147,70 €
164,11 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 164.11 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,35 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 35 l |
| Usable capacity: | 28 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 526 mm |
| product code: | 77.GRO.310 R26 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | ZC315/35 |
| approval number: |
E20 67R-01 0407
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,71 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 476 mm |
| product code: | 77.GRO.362 R26 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | ZC360/41 |
| approval number: |
E20-67R-011030
|
Ask about the product
157,33 €
174,81 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 174.81 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,35 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 7 l |
| Usable capacity: | 5.6 l |
| Diameter: | 200 mm |
| Length: | 250 mm |
| product code: | 77.POL.107 R26 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | ZGC200H007S2M6STAK |
| approval number: |
E7-67R01 02849-05
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,35 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 25 l |
| Usable capacity: | 20 l |
| Diameter: | 200 mm |
| Length: | 822 mm |
| product code: | 77.POL.229 R26 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | ZGC200H025S4M6STAK |
| approval number: |
E7-67R-0102849-05
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,35 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 30 l |
| Usable capacity: | 24 l |
| Diameter: | 200 mm |
| Length: | 980 mm |
| product code: | 77.POL.230 R26 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | ZGC200H030S4M6STAK |
| approval number: |
E7-67R-0102849-05
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,35 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 200 mm |
| Length: | 1287 mm |
| product code: | 77.POL.232 R26 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | ZGC200H040S4M6STAK |
| approval number: |
E7-67R-0102849-05
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 4,71 €
Added 1 pcs.
to cart!