Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 80 l |
| Usable capacity: | 64 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 878 mm |
| product code: | 77.BOR.366 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW2E |
| approval number: |
E20*67R03/01*000688*
|
Ask about the product
187,78 €
208,64 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 208.64 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,75 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 110 l |
| Usable capacity: | 88 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 1184 mm |
| product code: | 77.BOR.369 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW2H |
| approval number: |
E20*67R03/01*000688
|
Ask about the product
189,31 €
210,34 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 210.34 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,74 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 80 l |
| Usable capacity: | 64 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 697 mm |
| product code: | 77.BOR.370 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW400A |
| approval number: |
E20*67R03/01*001181*
|
Ask about the product
261,38 €
290,42 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 290.42 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 7,82 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 90 l |
| Usable capacity: | 72 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 777 mm |
| product code: | 77.BOR.371 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW400B |
| approval number: |
E20*67R03/01*001181*
|
Ask about the product
252,53 €
280,59 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 280.59 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,74 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 100 l |
| Usable capacity: | 80 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 859 mm |
| product code: | 77.BOR.372 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW400C |
| approval number: |
E20*67R03/01*001181*
|
Ask about the product
252,53 €
280,59 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 280.59 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,74 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 110 l |
| Usable capacity: | 88 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 940 mm |
| product code: | 77.BOR.373 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW400D |
| approval number: |
E20*67R03/01*001181*
|
Ask about the product
255,77 €
284,19 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 284.19 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,74 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 120 l |
| Usable capacity: | 96 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1015 mm |
| product code: | 77.BOR.374 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW400E |
| approval number: |
E20-67R-031181
|
Ask about the product
265,48 €
294,98 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 294.98 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,74 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 130 l |
| Usable capacity: | 104 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1103 mm |
| product code: | 77.BOR.375 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW400F |
| approval number: |
E20*67R03/01*001181*
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,74 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 140 l |
| Usable capacity: | 112 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1184 mm |
| product code: | 77.BOR.376 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW400G |
| approval number: |
E20*67R03/01*001181*
|
Ask about the product
288,14 €
320,16 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 320.16 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,74 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 150 l |
| Usable capacity: | 120 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1264 mm |
| product code: | 77.BOR.377 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW400H |
| approval number: |
E20*67R03/01*001181*
|
Ask about the product
297,85 €
330,95 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 330.95 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,74 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 160 l |
| Usable capacity: | 128 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1341 mm |
| product code: | 77.BOR.378 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW400I |
| approval number: |
E20*67R03/01*001181*
|
Ask about the product
310,81 €
345,34 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 345.34 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,74 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 180 l |
| Usable capacity: | 144 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1497 mm |
| product code: | 77.BOR.380 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZW400K |
| approval number: |
E20*67R03/01*001181*
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 23,74 €
Added 1 pcs.
to cart!