Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 45 l |
| Usable capacity: | 36 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 1069 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 7,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 1174 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 1304 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 60 l |
| Usable capacity: | 48 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 1414 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 30 l |
| Usable capacity: | 24 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 601 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
42,16 €
46,98 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 146.27 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 963 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
48,59 €
54,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 168.21 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 300 mm |
| Length: | 638 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
46,02 €
51,17 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 159.07 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| Diameter: | 300 mm |
| Length: | 858 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
49,56 €
55,03 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 171.87 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 582 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
51,81 €
57,60 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 179.18 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 45 l |
| Usable capacity: | 36 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 660 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
51,81 €
57,60 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 179.18 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 90 l |
| Usable capacity: | 72 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 1248 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
63,39 €
70,47 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 219.41 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 24,13 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 100 l |
| Usable capacity: | 80 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 1385 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
67,58 €
75,30 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 222.06 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 24,13 €
Added 1 pcs.
to cart!