Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
59,27 €
66,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 206.98 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 60 l |
| Usable capacity: | 48 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
59,27 €
65,76 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 213.99 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 44 l |
| Usable capacity: | 35.2 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
52,48 €
58,35 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 182.42 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 49 l |
| Usable capacity: | 39.2 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 56 l |
| Usable capacity: | 44.8 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 47 l |
| Usable capacity: | 37.6 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
62,36 €
69,15 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 224.52 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 52 l |
| Usable capacity: | 41.6 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
61,13 €
68,23 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 221.01 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 67 l |
| Usable capacity: | 53.6 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
64,21 €
71,31 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 231.54 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 72 l |
| Usable capacity: | 57.6 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
66,06 €
73,47 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 235.04 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
71,00 €
79,03 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 252.58 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 58 l |
| Usable capacity: | 46.4 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
71,93 €
79,96 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 252.58 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 67 l |
| Usable capacity: | 53.6 l |
| product code: | 51.LOV.906 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4720017 |
| approval number: |
E13-67R-010249
|
Ask about the product
68,23 €
75,64 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 245.57 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 8 minutes
Delivery from: 4,63 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart