Tanks and accessories LPG: Tanks - Internal toroidal
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 180 mm |
| Usable capacity: | 44 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 220 mm |
| Water capacity: | 56 l |
| Usable capacity: | 44.8 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 240 mm |
| Water capacity: | 67 l |
| Usable capacity: | 53.6 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,68 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 77 l |
| Usable capacity: | 61.6 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,68 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 64 l |
| Usable capacity: | 51.2 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
72,86 €
81,03 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 238.53 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 230 mm |
| Water capacity: | 75 l |
| Usable capacity: | 60 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
81,03 €
90,22 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 265.37 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 83 l |
| Usable capacity: | 66.4 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
83,07 €
92,26 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 271.33 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,68 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 49 l |
| Usable capacity: | 39.2 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 36 l |
| Usable capacity: | 28.8 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
52,77 €
58,56 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 172.94 €
Out of stock
Shipping in:
Product unavaliable
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 48 l |
| Usable capacity: | 38.4 l |
| product code: | 32.WER.940 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FL01C |
| approval number: |
E20-67R-010703
|
Ask about the product
40,17 €
44,60 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 128.21 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!