Tanks and accessories LPG: Tanks - Cylindrical BORMECH
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 120 l |
| Usable capacity: | 96 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1015 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
72,56 €
80,51 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 243.79 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 130 l |
| Usable capacity: | 104 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1103 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 140 l |
| Usable capacity: | 112 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1184 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
78,86 €
87,47 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 264.59 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 150 l |
| Usable capacity: | 120 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1264 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
81,51 €
90,45 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 273.51 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 160 l |
| Usable capacity: | 128 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1341 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
84,82 €
94,43 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 285.41 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 180 l |
| Usable capacity: | 144 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1497 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 190 l |
| Usable capacity: | 152 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 1588 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
95,42 €
106,36 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 321.08 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 100 l |
| Usable capacity: | 80 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 684 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
70,91 €
78,53 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 237.84 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 180 l |
| Usable capacity: | 144 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 1194 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
94,76 €
105,36 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 315.14 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 220 l |
| Usable capacity: | 176 l |
| Diameter: | 4580 mm |
| Length: | 1446 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
109,01 €
120,94 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 365.68 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 240 l |
| Usable capacity: | 192 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 1573 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
121,27 €
134,85 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 407.3 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!