Tanks and accessories LPG: Tanks - Cylindrical BORMECH
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 300 mm |
| Length: | 638 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
39,04 €
43,41 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 129.12 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| Diameter: | 300 mm |
| Length: | 858 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
42,07 €
46,78 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 139.51 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 582 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
43,75 €
48,80 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 145.45 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 45 l |
| Usable capacity: | 36 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 660 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
43,75 €
48,80 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 145.45 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 90 l |
| Usable capacity: | 72 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 1248 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
53,85 €
59,91 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 178.1 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 19,59 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 100 l |
| Usable capacity: | 80 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 1385 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
57,21 €
63,61 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 180.26 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,59 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 80 l |
| Usable capacity: | 64 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 878 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
51,83 €
57,89 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 172.16 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 110 l |
| Usable capacity: | 88 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 1184 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
52,50 €
58,22 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 173.56 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,59 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 80 l |
| Usable capacity: | 64 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 697 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
72,36 €
80,44 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 239.64 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 6,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 90 l |
| Usable capacity: | 72 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 777 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
70,00 €
77,74 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 231.53 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,59 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 100 l |
| Usable capacity: | 80 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 859 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
70,00 €
77,74 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 231.53 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,59 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 110 l |
| Usable capacity: | 88 l |
| Diameter: | 400 mm |
| Length: | 940 mm |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
71,01 €
78,75 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 234.5 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,59 €
Added 1 pcs.
to cart!