Tanks and accessories LPG: Tanks - Cylindrical BORMECH
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 60 l |
| Usable capacity: | 48 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 853 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
46,06 €
51,03 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 153.11 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 65 l |
| Usable capacity: | 52 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 923 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
48,71 €
54,01 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 160.54 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 70 l |
| Usable capacity: | 56 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 1000 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
52,02 €
57,98 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 175.4 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 80 l |
| Usable capacity: | 64 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 1117 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
51,36 €
56,99 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 172.43 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 589 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
46,06 €
51,03 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 154.6 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 60 l |
| Usable capacity: | 48 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 674 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
47,71 €
53,01 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 160.54 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 70 l |
| Usable capacity: | 56 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 774 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
49,37 €
55,00 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 166.49 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 90 l |
| Usable capacity: | 72 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 980 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
51,36 €
56,99 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 172.43 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 100 l |
| Usable capacity: | 80 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 1082 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
52,02 €
57,98 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 175.4 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 100 l |
| Usable capacity: | 80 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 684 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
70,91 €
78,53 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 237.84 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 120 l |
| Usable capacity: | 96 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 813 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
79,52 €
88,47 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 267.57 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 140 l |
| Usable capacity: | 112 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 941 mm |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
84,16 €
93,44 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 282.43 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart