Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 28,5 l |
| Usable capacity: | 22.4 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
59,12 €
65,54 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 204.46 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 32 l |
| Usable capacity: | 25.6 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
60,08 €
66,83 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 208.11 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,82 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 36,5 l |
| Usable capacity: | 28.8 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
61,04 €
67,79 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 211.76 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,82 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
62,01 €
69,08 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 215.41 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,82 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 38 l |
| Usable capacity: | 30.4 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
56,87 €
63,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 190.18 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 7,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 190 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
52,05 €
57,83 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 175.25 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,82 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
65,22 €
72,61 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 217.24 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,82 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 60 l |
| Usable capacity: | 48 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
68,43 €
76,15 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 224.54 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,82 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 44 l |
| Usable capacity: | 35.2 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
59,12 €
65,54 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 195.33 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 4,82 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 63 l |
| Usable capacity: | 50.4 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
68,43 €
76,15 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 231.84 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 7,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 69 l |
| Usable capacity: | 55.2 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
69,40 €
77,11 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 234.64 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 7,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 77 l |
| Usable capacity: | 61.6 l |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
71,65 €
79,68 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 239.58 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 7,94 €
Added 1 pcs.
to cart!