Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 47 l |
| Usable capacity: | 37.6 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
58,87 €
65,41 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 195.09 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 6,46 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 52 l |
| Usable capacity: | 41.6 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
59,19 €
66,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 190.27 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 6,46 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 79 l |
| Usable capacity: | 63.2 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
62,46 €
69,33 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 211.18 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 6,46 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 47 l |
| Usable capacity: | 37.6 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
50,04 €
55,59 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 165.72 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 72 l |
| Usable capacity: | 57.6 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
59,19 €
66,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 199.19 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 82 l |
| Usable capacity: | 65.6 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
60,50 €
67,37 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 205.14 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 6,46 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
59,85 €
66,39 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 202.16 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 230 mm |
| Water capacity: | 64 l |
| Usable capacity: | 51.2 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
61,15 €
68,02 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 202.16 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 72 l |
| Usable capacity: | 57.6 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
61,81 €
69,00 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 205.14 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 86 l |
| Usable capacity: | 68.8 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
64,75 €
71,95 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 217.03 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 6,46 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 95 l |
| Usable capacity: | 76 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
70,64 €
78,49 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 237.84 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 6,46 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 59 l |
| Usable capacity: | 47.2 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
74,24 €
82,41 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 252.7 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!