Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 180 mm |
| Usable capacity: | 44 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,86 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
51,50 €
57,01 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 176.67 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,43 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 220 mm |
| Water capacity: | 56 l |
| Usable capacity: | 44.8 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,86 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 54 l |
| Usable capacity: | 43.2 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
54,42 €
60,57 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 187.72 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,86 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 240 mm |
| Water capacity: | 67 l |
| Usable capacity: | 53.6 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 24,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 77 l |
| Usable capacity: | 61.6 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 24,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 64 l |
| Usable capacity: | 51.2 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
85,83 €
95,23 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 294.46 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,86 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 230 mm |
| Water capacity: | 75 l |
| Usable capacity: | 60 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
95,23 €
105,92 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 327.58 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,86 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 83 l |
| Usable capacity: | 66.4 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
97,49 €
108,18 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 334.94 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 24,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 565 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 34 l |
| Usable capacity: | 27.2 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
43,73 €
48,59 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 150.91 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,43 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 52 l |
| Usable capacity: | 41.6 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
67,05 €
76,12 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 235.56 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 8,00 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 72 l |
| Usable capacity: | 57.6 l |
| product code: | 60.AEB.629 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | AEB393 |
| approval number: |
E3-67R-036375
|
Ask about the product
68,02 €
77,41 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 239.25 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 8,00 €
Added 1 pcs.
to cart!