Zbiorniki LPG do samochodu i osprzęt STAKO
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 71 l |
| Usable capacity: | 56.8 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
68,78 €
76,24 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 235.94 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 8,01 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 46 l |
| Usable capacity: | 36,8 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
45,09 €
51,26 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 158.52 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,87 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 225 mm |
| Height: | 600 mm |
| Water capacity: | 48 l |
| Usable capacity: | 38.4 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
50,28 €
56,12 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 173.27 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,43 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 190 mm |
| Water capacity: | 45 l |
| Usable capacity: | 36 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,43 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 180 mm |
| Usable capacity: | 44 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,87 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
51,58 €
57,10 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 176.95 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,43 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 220 mm |
| Water capacity: | 56 l |
| Usable capacity: | 44.8 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,87 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 54 l |
| Usable capacity: | 43.2 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
54,83 €
60,99 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 188.01 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,87 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 240 mm |
| Water capacity: | 67 l |
| Usable capacity: | 53.6 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 24,33 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 77 l |
| Usable capacity: | 61.6 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 24,33 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 64 l |
| Usable capacity: | 51.2 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
85,97 €
95,38 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 294.92 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,87 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 230 mm |
| Water capacity: | 75 l |
| Usable capacity: | 60 l |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
95,70 €
106,41 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 328.1 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,87 €
Added 1 pcs.
to cart!