Zbiorniki LPG do samochodu i osprzęt STAKO
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 83 l |
| Usable capacity: | 66.4 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
99,42 €
110,54 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 338.18 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 24,53 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 565 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 34 l |
| Usable capacity: | 27.2 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 42 l |
| Usable capacity: | 33.6 l |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
52,32 €
58,21 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 178.38 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,91 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 478 mm |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
54,61 €
60,50 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 182.1 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,91 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 70 l |
| Usable capacity: | 56 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 789 mm |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
62,14 €
69,00 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 211.83 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 4,91 €
Added 1 pcs.
to cart!
| for tank with a capacity: | 25 l |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| for tank with a capacity: | 30 l |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| for tank with a capacity: | 40 l |
| For tank with a diameter: | 315 mm |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| for tank with a capacity: | 45 l |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product unavaliable
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| for tank with a capacity: | 45 l |
| For tank with a diameter: | 315 mm |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| for tank with a capacity: | 50 l |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product unavaliable
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| for tank with a capacity: | 50 l |
| For tank with a diameter: | 315 mm |
| product code: | 50.ACE.542 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
14,39 €
16,35 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 50.54 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!