Zbiorniki LPG do samochodu i osprzęt STAKO
SubcatsFilters
| for tank with a capacity: | 35 l |
| For tank with a diameter: | 315 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
14,80 €
17,06 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 53.02 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| for tank with a capacity: | 40 l |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
13,19 €
15,12 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 47.63 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| for tank with a capacity: | 60 l |
| For tank with a diameter: | 315 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
14,16 €
16,09 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 50.46 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| for tank with a capacity: | 40 l |
| For tank with a diameter: | 360 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
14,48 €
16,41 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 51.19 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| for tank with a capacity: | 50 l |
| For tank with a diameter: | 360 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
14,80 €
17,06 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 53.02 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| for tank with a capacity: | 70 l |
| For tank with a diameter: | 360 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For tank with a diameter: | 400 - 450 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
0,32 €
0,32 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 1.29 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| for tank with a capacity: | 47 l |
| For tank with a diameter: | 230 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
4,18 €
4,83 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 15.45 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For tank with a diameter: | 270 - 360 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
0,00 €
0,00 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 0.97 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 48 l |
| Usable capacity: | 38.4 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
46,34 €
51,49 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 157.24 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 250 mm |
| Height: | 630 mm |
| Water capacity: | 62 l |
| Usable capacity: | 49.6 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
57,60 €
64,04 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 199.29 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,83 €
Added 1 pcs.
to cart!