Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 64 l |
| Usable capacity: | 51.2 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
84,63 €
96,22 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 299.86 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 7,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 565 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 34 l |
| Usable capacity: | 27.2 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
46,34 €
51,49 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 149.93 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
52,77 €
58,57 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 175.52 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 4,83 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 46 l |
| Usable capacity: | 36.8 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
55,03 €
61,14 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 190.15 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 2,41 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 44 l |
| Usable capacity: | 35.2 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
48,59 €
54,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 157.24 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 4,83 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
56,96 €
63,39 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 190.15 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 4,83 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 49 l |
| Usable capacity: | 39.2 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
48,59 €
54,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 157.24 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 4,83 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 56 l |
| Usable capacity: | 44.8 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
49,23 €
54,71 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 160.9 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 4,83 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 230 mm |
| Water capacity: | 59 l |
| Usable capacity: | 47.2 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
73,05 €
81,09 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 237.69 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 4,83 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 67 l |
| Usable capacity: | 53.6 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
73,37 €
81,74 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 239.52 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 7,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 72 l |
| Usable capacity: | 57.6 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
74,01 €
82,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 245 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 7,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 52 l |
| Usable capacity: | 41.6 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
60,82 €
67,58 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 204.78 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 50 minutes
Delivery from: 4,83 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart