Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 565 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 32,5-33,5 l |
| Usable capacity: | 25.6 l |
| product code: | 77.POL.730 R26 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | ZGH565180W034M6DTAK |
| approval number: |
E7-67R-016027.04
|
Ask about the product
129,51 €
143,89 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 136.7 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 4,75 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 42-42,5 l |
| Usable capacity: | 33.6 l |
| product code: | 77.POL.740 R26 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | ZGH600200W043M6DTAK |
| approval number: |
E7-67R-016027.06
|
Ask about the product
134,36 €
149,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 140.29 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 4,75 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 47-47,5 l |
| Usable capacity: | 37.6 l |
| product code: | 77.POL.750 R26 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | ZGH630200W048M6DTAK |
| approval number: |
E7-67R-016027.06
|
Ask about the product
134,36 €
149,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 140.29 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 4,75 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 36 l |
| Usable capacity: | 28.8 l |
| product code: | 77.STA.720 R26 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | T52003612 |
| approval number: |
E20*67R03/02*001073*
|
Ask about the product
187,78 €
208,65 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 208.65 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 2,37 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| product code: | 77.STA.562 R26 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | T63005512 |
| approval number: |
E20-67R-031073
|
Ask about the product
144,07 €
160,08 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 154.69 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 2,37 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 240 mm |
| Water capacity: | 62 l |
| Usable capacity: | 49.6 l |
| product code: | 77.STA.572 R26 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | T65006212 |
| approval number: |
E20-67R-031077
|
Ask about the product
168,35 €
187,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 187.06 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 2,37 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 180 mm |
| Height: | 565 mm |
| Water capacity: | 34 l |
| Usable capacity: | 27.2 l |
| product code: | 77.STA.730 R26 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | T56503412 |
| approval number: |
E20 67R-031040
|
Ask about the product
139,22 €
154,69 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 151.09 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 2,37 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 77.STA.741 R26 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | T58004112 |
| approval number: |
E20*67R03/01*001075*
|
Ask about the product
142,45 €
158,28 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 158.28 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 2,37 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 46 l |
| Usable capacity: | 36,8 l |
| product code: | 77.STA.742 R26 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | T58004612 |
| approval number: |
E20*67R03/02*001073*
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 4,75 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 42 l |
| Usable capacity: | 33.6 l |
| product code: | 77.STA.752 R26 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | T60004212 |
| approval number: |
E20-67R-030441
|
Ask about the product
142,45 €
158,28 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 151.09 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 2,37 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 47 l |
| Usable capacity: | 37.6 l |
| product code: | 77.STA.680 R26 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | T68004712 |
| approval number: |
E20 67R-041193
|
Ask about the product
161,88 €
179,86 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 179.86 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 4,75 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 59 l |
| Usable capacity: | 47.2 l |
| product code: | 77.BOR.989 R25 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | TP-T15S |
| approval number: |
E20*67R03/01*001165
|
Ask about the product
246,92 €
280,59 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 280.59 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 8 minutes
Delivery from: 23,74 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart