Tanks and accessories LPG: Tanks - Internal toroidal
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 37 l |
| Usable capacity: | 29.6 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
40,14 €
44,73 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 146.19 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 82 l |
| Usable capacity: | 65.6 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
56,68 €
62,81 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 205.86 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 46 l |
| Usable capacity: | 36.8 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
41,06 €
45,65 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 149.18 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
48,41 €
53,93 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 176.03 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 63 l |
| Usable capacity: | 50.4 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
49,94 €
55,46 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 181.99 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 69 l |
| Usable capacity: | 55.2 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
51,78 €
57,60 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 188.22 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 77 l |
| Usable capacity: | 61.6 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
52,39 €
58,22 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 190.94 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 230 mm |
| Water capacity: | 59 l |
| Usable capacity: | 47.2 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
53,31 €
59,14 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 193.93 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 98 l |
| Usable capacity: | 78.4 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
71,39 €
79,36 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 252.29 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,69 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
40,44 €
45,04 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 147.68 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 220 mm |
| Water capacity: | 48 l |
| Usable capacity: | 38.4 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
42,28 €
46,88 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 153.65 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 54 l |
| Usable capacity: | 43.2 l |
| product code: | 32.MAG.917 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | 0434 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
45,04 €
50,25 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 164.09 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 6,49 €
Added 1 pcs.
to cart!