Tanks and accessories LPG: Tanks - Internal toroidal
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 47-47,5 l |
| Usable capacity: | 37.6 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
34,30 €
38,01 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 116.36 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 47 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
36,77 €
40,79 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 128.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 47 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 240 mm |
| Water capacity: | 62 l |
| Usable capacity: | 49.6 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
42,95 €
47,90 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 155.14 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 47 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 71 l |
| Usable capacity: | 56.8 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
52,84 €
58,71 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 190.94 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 47 minutes
Delivery from: 6,49 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 180 mm |
| Height: | 565 mm |
| Water capacity: | 34 l |
| Usable capacity: | 27.2 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
35,54 €
39,55 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 125.31 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 47 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
36,46 €
40,48 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 131.27 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 47 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 46 l |
| Usable capacity: | 36,8 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 47 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 42 l |
| Usable capacity: | 33.6 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
36,46 €
40,48 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 125.31 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 47 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 47 l |
| Usable capacity: | 37.6 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
41,41 €
46,04 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 149.18 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 47 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 54 l |
| Usable capacity: | 43.2 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
42,03 €
46,97 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 152.16 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 47 minutes
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 37 l |
| Usable capacity: | 29.6 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
40,48 €
45,12 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 146.19 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 82 l |
| Usable capacity: | 65.6 l |
| product code: | 32.MAG.916 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 0436 |
| approval number: |
E20-67R-010739
|
Ask about the product
57,17 €
63,35 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 205.86 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!