Tanks and accessories LPG: Tanks - Internal toroidal BORMECH
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 230 mm |
| Water capacity: | 59 l |
| Usable capacity: | 47.2 l |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
57,32 €
63,95 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 193.24 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 98 l |
| Usable capacity: | 78.4 l |
| product code: | 73.EMR.943 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 4800307 |
| approval number: |
E3-110R-003007
|
Ask about the product
76,87 €
85,48 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 251.4 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!