Tanks and accessories LPG: Tanks - Internal toroidal BORMECH
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 75 l |
| Usable capacity: | 60 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
66,64 €
74,04 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 214.05 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 82 l |
| Usable capacity: | 65.6 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
65,63 €
73,03 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 217.03 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 56 l |
| Usable capacity: | 44.8 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
71,01 €
78,75 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 228.92 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 62 l |
| Usable capacity: | 49.6 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
72,69 €
80,77 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 234.87 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 230 mm |
| Water capacity: | 74 l |
| Usable capacity: | 59.2 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
73,70 €
81,78 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 237.84 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 80 l |
| Usable capacity: | 64 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
77,41 €
85,82 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 246.76 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 87 l |
| Usable capacity: | 69.6 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
77,41 €
85,82 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 249.73 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 19,62 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 37 l |
| Usable capacity: | 29.6 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
44,09 €
48,80 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 145.68 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 82 l |
| Usable capacity: | 65.6 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
61,93 €
68,99 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 205.14 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 63 l |
| Usable capacity: | 50.4 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
54,86 €
60,92 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 181.35 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 69 l |
| Usable capacity: | 55.2 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
56,54 €
62,93 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 187.55 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 77 l |
| Usable capacity: | 61.6 l |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
57,55 €
63,94 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 190.27 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!