Tanks and accessories LPG: Tanks
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 120 l |
| Usable capacity: | 96 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 813 mm |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
97,95 €
108,73 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 333.93 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
10 hours 14 minutes
Delivery from: 24,49 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 140 l |
| Usable capacity: | 112 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 941 mm |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
103,50 €
114,93 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 352.49 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
10 hours 14 minutes
Delivery from: 24,49 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 160 l |
| Usable capacity: | 128 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 1076 mm |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
111,99 €
124,73 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 367.33 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
10 hours 14 minutes
Delivery from: 24,49 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 200 l |
| Usable capacity: | 160 l |
| Diameter: | 450 mm |
| Length: | 1324 mm |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
129,63 €
143,99 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 439.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
10 hours 14 minutes
Delivery from: 24,49 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| Diameter: | 300 mm |
| Length: | 801 mm |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
47,67 €
53,22 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 163.26 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
10 hours 14 minutes
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 592 mm |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
10 hours 14 minutes
Delivery from: 8,07 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 30 l |
| Usable capacity: | 24 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 704 mm |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
50,94 €
58,12 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 178.1 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
10 hours 14 minutes
Delivery from: 4,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 35 l |
| Usable capacity: | 28 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 816 mm |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
10 hours 14 minutes
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 468 mm |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
50,94 €
56,81 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 166.97 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
10 hours 14 minutes
Delivery from: 4,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 65 l |
| Usable capacity: | 52 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 937 mm |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
10 hours 14 minutes
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 37 l |
| Usable capacity: | 29.6 l |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
53,22 €
59,10 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 181.81 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 82 l |
| Usable capacity: | 65.6 l |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
75,10 €
83,59 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 256.02 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 4,90 €
Added 1 pcs.
to cart!