Tanks and accessories LPG: Tanks - Internal toroidal
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 37 l |
| Usable capacity: | 29.6 l |
| product code: | 77.BOR.498 R25 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T3S |
| approval number: |
E20*67R03/00*001094*
|
Ask about the product
169,59 €
188,43 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 188.43 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 79 l |
| Usable capacity: | 63.2 l |
| product code: | 77.BOR.778 R25 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T10E |
| approval number: |
E20*67R03/00*001124
|
Ask about the product
235,35 €
261,50 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 261.5 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 28,50 l |
| Usable capacity: | 22.4 l |
| product code: | 77.BOR.490 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW |
| approval number: |
E20*67R04/02*001201*
|
Ask about the product
181,70 €
201,89 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 201.89 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 32 l |
| Usable capacity: | 25.6 l |
| product code: | 77.BOR.491 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW |
| approval number: |
E20*67R04/02*001198*
|
Ask about the product
183,43 €
203,81 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 203.81 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 8,36 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 36,5 l |
| Usable capacity: | 28.8 l |
| product code: | 77.BOR.492 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T17B |
| approval number: |
E20 67R 04 1199
|
Ask about the product
185,16 €
205,74 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 205.74 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 8,36 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 77.BOR.493 R25 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW |
| approval number: |
E20*67R04/02*001200*
|
Ask about the product
187,82 €
213,43 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 213.43 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 8,36 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 77.BOR.500 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T3A |
| approval number: |
E20 67R 03 1095
|
Ask about the product
155,74 €
173,05 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 173.05 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 46 l |
| Usable capacity: | 36.8 l |
| product code: | 77.BOR.501 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T3B |
| approval number: |
E20*67R03/00*001096
|
Ask about the product
173,05 €
192,28 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 192.28 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 38 l |
| Usable capacity: | 30.4 l |
| product code: | 77.BOR.497 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T2S |
| approval number: |
E20*67R03/00*001088*
|
Ask about the product
173,05 €
192,28 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 192.28 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 190 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 77.BOR.502 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T2A |
| approval number: |
E20*67R03/00*001089*
|
Ask about the product
162,67 €
180,74 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 180.74 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 44 l |
| Usable capacity: | 35.2 l |
| product code: | 77.BOR.503 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T2B |
| approval number: |
E20*67R03/00*001090
|
Ask about the product
154,01 €
171,13 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 161.51 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| product code: | 77.BOR.504 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T2C |
| approval number: |
E20*67R03/00*001091*
|
Ask about the product
176,51 €
196,13 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 196.13 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 5 minutes
Delivery from: 5,08 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart