Zbiorniki LPG do samochodu i osprzęt POLMOCON
SubcatsFilters
| for tank with a capacity: | 35 l |
| For tank with a diameter: | 315 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
8,69 €
9,98 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 31.39 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| for tank with a capacity: | 55 l |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
10,30 €
11,91 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 37.16 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
0,97 €
1,29 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 4.45 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 48 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 220 mm |
| Water capacity: | 53 l |
| Usable capacity: | 42.4 l |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
20,92 €
37,97 €
-45%
The lowest price in the 30 days before the discount: 118.92 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 7 l |
| Usable capacity: | 5.6 l |
| Diameter: | 200 mm |
| Length: | 250 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 25 l |
| Usable capacity: | 20 l |
| Diameter: | 200 mm |
| Length: | 822 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 30 l |
| Usable capacity: | 24 l |
| Diameter: | 200 mm |
| Length: | 980 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 200 mm |
| Length: | 1287 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 42 l |
| Usable capacity: | 33.6 l |
| Diameter: | 244 mm |
| Length: | 966 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
| for tank with a capacity: | 25 l |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| for tank with a capacity: | 30 l |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| for tank with a capacity: | 45 l |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 90.WAR.441 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!