Tanks and accessories LPG: Tanks - Internal toroidal GZWM
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 64 l |
| Usable capacity: | 51.2 l |
| product code: | 55.VAL.911 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010196
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 6,48 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 58 l |
| Usable capacity: | 46.4 l |
| product code: | 55.VAL.911 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010196
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 66 l |
| Usable capacity: | 52.8 l |
| product code: | 55.VAL.911 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010196
|
Ask about the product
53,99 €
59,75 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 187.85 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 72 l |
| Usable capacity: | 57.6 l |
| product code: | 55.VAL.911 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010196
|
Ask about the product
54,63 €
60,70 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 190.83 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 71 l |
| Usable capacity: | 56.8 l |
| product code: | 55.VAL.911 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010196
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 19,68 €
Added 1 pcs.
to cart!