Filters LPG: Gaseous phase - Complete
SubcatsFilters
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | Ultra 360 |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | Ultra 360 |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | Ultra 360 |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | Ultra 360 |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | FJ2 |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | F-779/B KME |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | F-779/B KME |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 14 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | F-779/B KME |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | F-779/B KME |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | FL-01-LR |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
4,42 €
4,74 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 15.96 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | FL-LRP |
| Cartridge: | bulpren |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 14 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | FLPG25 |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 14 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
FILGAZ
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 46 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart