Filters LPG: Spare parts
SubcatsFilters
| For reducer: | EUROPEGAS |
| Internal diameter: | 16 mm |
| Gauge diameter | 2,2 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 10.EGS.162 |
| manufacturer: |
EUROPEGAS
|
| manufacturer code: | 16.00/2.20 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 8 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | LOVATO |
| Electrovalve model | EVO |
| Internal diameter: | 20,22 mm |
| Gauge diameter | 3,53 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 10.LOV.160 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | 7450015 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 8 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | LOVATO |
| Electrovalve model | EVO |
| Internal diameter: | 50,39 mm |
| Gauge diameter | 3,53 mm |
| product code: | 10.LOV.161 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | 7450016 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 8 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | PRINS |
| Electrovalve model | TYP 03 |
| Internal diameter: | 40 mm |
| Gauge diameter | 3 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 10.PRI.601 |
| manufacturer: |
PRINS
|
| manufacturer code: | 40.00*3.00 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 8 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 44 mm |
| Gauge diameter | 2 mm |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 10.CRT.602 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | OR-0012 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 8 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | PRINS |
| Internal diameter: | 27 mm |
| Gauge diameter | 3 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 10.PRI.600 |
| manufacturer: |
PRINS
|
| manufacturer code: | 27.00*3.00 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 8 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 9,6 mm |
| Gauge diameter | 3,5 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 10.CRT.603 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | OR-0018 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 8 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter model: | FL-02 |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 32.WER.901 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | P1-1 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 8 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter model: | FL-02 |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 32.WER.902 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | P1-2 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 8 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 32.WER.904 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | P2-2 |
| approval number: |
E20-67R-010791
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 8 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
6,28 €
6,98 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 6.98 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 8 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 44,17 mm |
| Gauge diameter | 1,78 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 10.LRE.193 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 44.17*1.78 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!