Filters LPG: Gaseous phase - Complete
SubcatsFilters
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | F-779/C |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 16 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | F-779/C |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 16 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | F-779/C |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 3 x 8 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | bulpren |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | F781 |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LPGTECH
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | F-779/B |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
1,87 €
2,18 €
-11%
The lowest price in the 30 days before the discount: 7.33 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | F779-B |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
0,93 €
1,24 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 4.19 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 14 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product discontinued
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!