Zbiorniki LPG do samochodu i osprzęt
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 42 l |
| Usable capacity: | 33.6 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
37,40 €
41,44 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 123.81 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 225 mm |
| Height: | 600 mm |
| Water capacity: | 48 l |
| Usable capacity: | 38.4 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
41,78 €
46,49 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 138.55 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
42,79 €
47,50 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 141.5 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 47 l |
| Usable capacity: | 37.6 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
44,47 €
49,52 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 147.39 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 3,89 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 54 l |
| Usable capacity: | 43.2 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
45,48 €
50,54 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 150.34 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 3,89 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 64 l |
| Usable capacity: | 51.2 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 3,89 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 52 l |
| Usable capacity: | 41.6 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
55,93 €
63,34 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 188.66 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 7,67 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 59 l |
| Usable capacity: | 47.2 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
68,05 €
77,15 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 229.93 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 19,46 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 64 l |
| Usable capacity: | 51.2 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
71,42 €
81,19 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 241.72 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 7,67 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 565 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 34 l |
| Usable capacity: | 27.2 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 7,67 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 46 l |
| Usable capacity: | 36.8 l |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 40 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart