Zbiorniki LPG do samochodu i osprzęt
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 66 l |
| Usable capacity: | 52.8 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 72 l |
| Usable capacity: | 57.6 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 88 l |
| Usable capacity: | 70.4 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
65,02 €
72,32 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 218.67 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 7,69 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 78 l |
| Usable capacity: | 62.4 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 19,50 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 220 mm |
| Water capacity: | 52,5-53,5 l |
| Usable capacity: | 41.6 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
35,16 €
39,14 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 118.2 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 565 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 32,5-33,5 l |
| Usable capacity: | 25.6 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
33,50 €
37,15 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 112.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 42-42,5 l |
| Usable capacity: | 33.6 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
34,17 €
38,15 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 115.25 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 47-47,5 l |
| Usable capacity: | 37.6 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
POLMOCON
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
34,17 €
38,15 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 115.25 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 36 l |
| Usable capacity: | 28.8 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
51,09 €
56,72 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 171.39 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 48 l |
| Usable capacity: | 38.4 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
37,82 €
42,13 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 127.07 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
37,82 €
42,13 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 127.07 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 250 mm |
| Height: | 630 mm |
| Water capacity: | 62 l |
| Usable capacity: | 49.6 l |
| product code: | 88.SEM.628 |
| manufacturer: |
STAKO
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
47,77 €
53,41 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 161.05 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
7 hours 4 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart