Zbiorniki LPG do samochodu i osprzęt
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 67 l |
| Usable capacity: | 53.6 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
61,22 €
67,80 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 206.85 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 75 l |
| Usable capacity: | 60 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
62,86 €
69,78 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 212.76 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 82 l |
| Usable capacity: | 65.6 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 56 l |
| Usable capacity: | 44.8 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 62 l |
| Usable capacity: | 49.6 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 19,50 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 230 mm |
| Water capacity: | 74 l |
| Usable capacity: | 59.2 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 19,50 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 80 l |
| Usable capacity: | 64 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
72,41 €
80,64 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 245.27 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 19,50 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
43,12 €
48,05 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 146.27 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 43 l |
| Usable capacity: | 34.4 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
36,53 €
40,81 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 124.11 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 220 mm |
| Water capacity: | 48 l |
| Usable capacity: | 38.4 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
44,76 €
50,03 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 152.18 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 47 l |
| Usable capacity: | 37.6 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
37,19 €
41,14 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 125.59 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 630 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| product code: | 88.SEM.625 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | WFKD |
| approval number: |
EAC (TR CU 018/2011)
|
Ask about the product
37,19 €
41,14 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 125.59 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 hours 34 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart