Tanks and accessories LPG: Tanks - Cylindrical GZWM
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| Diameter: | 300 mm |
| Length: | 801 mm |
| product code: | 77.STA.277 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010424
|
Ask about the product
37,88 €
42,09 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 130.13 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
6 hours 51 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 476 mm |
| product code: | 77.STA.277 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010424
|
Ask about the product
42,09 €
46,63 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 144.92 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
6 hours 51 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 45 l |
| Usable capacity: | 36 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 875 mm |
| product code: | 77.STA.277 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010424
|
Ask about the product
39,50 €
44,04 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 136.05 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 35 l |
| Usable capacity: | 28 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 526 mm |
| product code: | 77.STA.277 |
| manufacturer: |
GZWM
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010424
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!