Tanks and accessories LPG: Tanks - Cylindrical
SubcatsFilters
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 90 l |
| Usable capacity: | 72 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 1248 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
53,57 €
59,63 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 177.3 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 19,50 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 100 l |
| Usable capacity: | 80 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 1385 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
54,24 €
60,31 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 179.45 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 19,50 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 110 l |
| Usable capacity: | 88 l |
| Diameter: | 360 mm |
| Length: | 1184 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
52,22 €
57,95 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 172.79 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 19,50 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 35 l |
| Usable capacity: | 28 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 691 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 781 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 45 l |
| Usable capacity: | 36 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 871 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 963 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| Diameter: | 270 mm |
| Length: | 1056 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 3,90 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 55 l |
| Usable capacity: | 44 l |
| Diameter: | 300 mm |
| Length: | 858 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 40 l |
| Usable capacity: | 32 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 582 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 45 l |
| Usable capacity: | 36 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 660 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | cylindrical |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| Diameter: | 315 mm |
| Length: | 724 mm |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
5 hours 42 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart