Spare parts LPG
SubcatsFilters
| For injectors: | KOLTEC |
| Internal diameter: | 6 mm |
| Gauge diameter | 2 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
KOLTEC
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | LOVATO |
| Internal diameter: | 10 mm |
| Gauge diameter | 1 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | AC STAG |
| Internal diameter: | 5 mm |
| Gauge diameter | 1,5 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | AC STAG |
| Internal diameter: | 7 mm |
| Gauge diameter | 1,6 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | AC STAG |
| Internal diameter: | 9,5 mm |
| Gauge diameter | 1,8 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | VALTEK |
| Internal diameter: | 5 mm |
| Gauge diameter | 1 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Thread: | 21,8x1 |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 48 mm |
| Gauge diameter | 2,5 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Gauge diameter | 2 mm |
| Internal diameter: | 46 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | pins |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | BRC |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 17 W |
| Type of part: | replacement |
| For electrovalve: | TOMASETTO |
| For reducer: | TOMASETTO |
| Reducer model | AT 07, AT09 ALASKA, AT09 ARTIC, AT09 NORDIC, AT09 NORDIC XP, AT13, AT13 XP |
| product code: | 20.MAG.956 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 2018 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart