Spare parts LPG
SubcatsFilters
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
IMPCO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
1,53 €
1,83 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 6.28 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
IMPCO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
1,83 €
1,83 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 6.7 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | LANDI RENZO |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For electrovalve: | LOVATO |
| Electrovalve model | EVO |
| Internal diameter: | 42,52 mm |
| Gauge diameter | 2,62 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For filter: | BRC |
| For filter model: | F-779/B BRC |
| Type of part: | replacement |
| Cartridge: | polyester |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | LOVATO |
| Reducer model | RGJ 3,2L, RGJ 3,2L DD |
| Type of part: | original |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | OMVL |
| Reducer model | R90E |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
Nagaz
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | HL PROPAN |
| Reducer model | MAGIC 3 COMPACT, MAGIC 3 POWER |
| Material: | Aluminum |
| Type of part: | original |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
HL PROPAN
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!