Multivalves LPG: For cylindrical tanks TOMASETTO
SubcatsFilters
| Multivalve angle: | Vertical 90° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On left |
| For tank with a diameter: | 200 mm |
| product code: | 70.TOM.825 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
48,86 €
54,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Horizontal 0° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On left |
| For tank with a diameter: | 244 mm |
| product code: | 70.TOM.824 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT0A62.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
48,86 €
54,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Normal 30° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On right |
| For tank with a diameter: | 244 mm |
| product code: | 70.TOM.822 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT0A02.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
48,86 €
54,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Vertical 90° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On left |
| For tank with a diameter: | 244 mm |
| product code: | 70.TOM.823 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT0A31.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
48,86 €
54,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Horizontal 0° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On right |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 70.TOM.826 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT0A63.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
48,86 €
54,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Normal 30° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On right |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 70.TOM.769 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT0A03.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
48,86 €
54,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Normal 30° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On left |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 70.TOM.767 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT0A03S1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
48,86 €
54,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Normal 30° |
| Gas out diameter: | 8 mm |
| Hose side: | On right |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 70.TOM.697 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT0A03X1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
53,59 €
59,54 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 59.54 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Vertical 90° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On left |
| For tank with a diameter: | 270 mm |
| product code: | 70.TOM.755 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT0A32.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
48,86 €
54,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Horizontal 0° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On left |
| For tank with a diameter: | 300 mm |
| product code: | 70.TOM.827 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT0A64.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
48,86 €
54,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Normal 30° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On right |
| For tank with a diameter: | 300 mm |
| product code: | 70.TOM.758 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT0A4.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
48,86 €
54,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Normal 30° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On left |
| For tank with a diameter: | 300 mm |
| product code: | 70.TOM.698 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT0A4S1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
48,86 €
54,29 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.29 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 55 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart