Multivalves LPG: For cylindrical tanks TOMASETTO
SubcatsFilters
| Multivalve angle: | Horizontal 0° |
| Gas out diameter: | 8 mm |
| Hose side: | On right |
| For tank with a diameter: | 315 mm |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
18,34 €
20,20 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 65.59 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
36 minutes
Delivery from: 2,33 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Horizontal 0° |
| Gas out diameter: | 8 mm |
| Hose side: | On right |
| For tank with a diameter: | 362 mm |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
18,34 €
20,20 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 65.59 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
36 minutes
Delivery from: 2,33 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Vertical 90° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with a diameter: | 400 mm |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
15,23 €
16,79 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.75 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
36 minutes
Delivery from: 2,33 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
17,10 €
18,96 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 61.81 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
36 minutes
Delivery from: 2,33 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Horizontal 0° |
| Gas out diameter: | 8 mm |
| Hose side: | On left |
| For tank with a diameter: | 400 mm |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
36 minutes
Delivery from: 2,33 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Normal 30° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On left |
| For tank with a diameter: | 400 mm |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
15,23 €
16,79 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.75 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,33 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Multivalve angle: | Normal 30° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| Hose side: | On right |
| For tank with a diameter: | 200 mm |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
15,23 €
16,79 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 54.75 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,33 €
Added 1 pcs.
to cart!