LPG parts KME
SubcatsFilters
| Power: | 217 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
20,62 €
22,91 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 70.32 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 217 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
24,88 €
27,82 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 85.01 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 204 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | TUR6 |
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
24,88 €
27,82 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 85.01 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 204 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | TUR6 |
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
24,55 €
27,17 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 83.7 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 240 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
29,79 €
33,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 101.54 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 408 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Reducer model | EXTREME |
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
45,50 €
50,41 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 154.81 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 150 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
17,35 €
19,31 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 59.63 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 200 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
18,33 €
20,30 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 62.62 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | KME |
| Reducer model | GOLD, GOLD GT, SILVER, TWIN |
| Material: | Plastic |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | KME |
| Reducer model | EXTREME, GOLD, GOLD GT, SILVER, TWIN |
| Material: | Aluminum |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | KME |
| Reducer model | EXTREME, GOLD, GOLD GT, SILVER |
| Material: | Brass |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 90.WAR.408 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart