LPG parts KME
SubcatsFilters
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
0,97 €
0,97 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 3.57 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
0,97 €
1,30 €
-6%
The lowest price in the 30 days before the discount: 4.2 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For ECU: | NEVO, NEVO PLUS, NEVO PRO, NEVO-SKY SUN |
| Placement of sensor: | on hose |
| Temperature sensor: | Yes |
| Sensor resistance: | 4.7 kOhm |
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
16,56 €
18,19 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 56.68 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 330 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | GOLD GT |
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
27,60 €
30,85 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 95.51 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 240 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
29,55 €
32,80 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 101.54 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 204 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | TUR6 |
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
20,46 €
22,73 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 70.32 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 400 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | EXTREME |
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 408 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | EXTREME |
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
52,28 €
57,80 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 178.95 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 330 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | GOLD GT |
| product code: | 90.WAR.406 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
34,42 €
37,99 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 117.81 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
43 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart