LPG parts BORMECH
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 75 l |
| Usable capacity: | 60 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
84,15 €
93,50 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 273.22 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 5,01 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 680 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 82 l |
| Usable capacity: | 65.6 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
83,15 €
92,50 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 277.02 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 5,01 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 56 l |
| Usable capacity: | 44.8 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
89,83 €
99,85 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 292.2 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 5,01 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 62 l |
| Usable capacity: | 49.6 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
92,17 €
102,52 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 299.79 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 25,05 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 230 mm |
| Water capacity: | 74 l |
| Usable capacity: | 59.2 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
93,50 €
103,86 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 303.58 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 25,05 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 80 l |
| Usable capacity: | 64 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
97,84 €
108,86 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 314.97 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 25,05 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 270 mm |
| Water capacity: | 87 l |
| Usable capacity: | 69.6 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
97,84 €
108,86 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 318.76 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 25,05 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 59 l |
| Usable capacity: | 47.2 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
86,82 €
98,51 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 295.99 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 25,05 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 64 l |
| Usable capacity: | 51.2 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
91,17 €
103,86 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 311.17 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 8,25 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 565 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 34 l |
| Usable capacity: | 27.2 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
50,09 €
55,43 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 155.59 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 2,50 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
56,77 €
63,11 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 182.15 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 5,01 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | external toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 46 l |
| Usable capacity: | 36.8 l |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
59,11 €
65,79 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 197.33 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 2,50 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart