LPG parts BORMECH
SubcatsFilters
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 650 mm |
| Height: | 300 mm |
| Water capacity: | 79 l |
| Usable capacity: | 63.2 l |
| product code: | 77.BOR.778 R25 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T10E |
| approval number: |
E20*67R03/00*001124
|
Ask about the product
181,95 €
202,16 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 202.16 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 28,50 l |
| Usable capacity: | 22.4 l |
| product code: | 77.BOR.490 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW |
| approval number: |
E20*67R04/02*001201*
|
Ask about the product
140,47 €
156,08 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 156.08 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 32 l |
| Usable capacity: | 25.6 l |
| product code: | 77.BOR.491 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW |
| approval number: |
E20*67R04/02*001198*
|
Ask about the product
141,81 €
157,57 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 157.57 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 6,46 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 36,5 l |
| Usable capacity: | 28.8 l |
| product code: | 77.BOR.492 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T17B |
| approval number: |
E20 67R 04 1199
|
Ask about the product
143,15 €
159,05 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 159.05 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Diameter: | 520 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 77.BOR.493 R25 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW |
| approval number: |
E20*67R04/02*001200*
|
Ask about the product
145,20 €
165,00 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 165 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 6,46 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 565 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 34 l |
| Usable capacity: | 27.2 l |
| product code: | 77.BOR.499 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T7A |
| approval number: |
E20*67R03/00*001097*
|
Ask about the product
115,06 €
127,84 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 121.89 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 77.BOR.500 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T3A |
| approval number: |
E20 67R 03 1095
|
Ask about the product
120,40 €
133,78 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 133.78 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 580 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 46 l |
| Usable capacity: | 36.8 l |
| product code: | 77.BOR.501 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T3B |
| approval number: |
E20*67R03/00*001096
|
Ask about the product
133,78 €
148,65 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 148.65 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 180 mm |
| Water capacity: | 38 l |
| Usable capacity: | 30.4 l |
| product code: | 77.BOR.497 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T2S |
| approval number: |
E20*67R03/00*001088*
|
Ask about the product
133,78 €
148,65 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 148.65 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 190 mm |
| Water capacity: | 41 l |
| Usable capacity: | 32.8 l |
| product code: | 77.BOR.502 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T2A |
| approval number: |
E20*67R03/00*001089*
|
Ask about the product
125,76 €
139,73 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 139.73 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 200 mm |
| Water capacity: | 44 l |
| Usable capacity: | 35.2 l |
| product code: | 77.BOR.503 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T2B |
| approval number: |
E20*67R03/00*001090
|
Ask about the product
119,07 €
132,30 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 124.86 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 600 mm |
| Height: | 225 mm |
| Water capacity: | 50 l |
| Usable capacity: | 40 l |
| product code: | 77.BOR.504 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | ZTW-T2C |
| approval number: |
E20*67R03/00*001091*
|
Ask about the product
139,14 €
154,60 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 151.62 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 3,92 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart