LPG parts KME
SubcatsFilters
| Power: | 217 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
22,89 €
25,60 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 85.33 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | KME |
| Reducer model | FOX |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | KME |
| Reducer model | GOLD, GOLD GT, SILVER, TWIN |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | KME |
| Reducer model | GOLD, SILVER |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | KME |
| Reducer model | GOLD / SILVER |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | KME |
| Reducer model | GOLD, SILVER |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FALCON |
| Stub pipe diameter: | 6 mm |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
5,12 €
5,72 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 19.43 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FALCON |
| Number of injectors: | 2 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FALCON |
| Number of injectors: | 3 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FENIX |
| Number of injectors: | 2 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
13,55 €
14,76 €
-8%
The lowest price in the 30 days before the discount: 49.88 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FENIX |
| Number of injectors: | 3 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
17,77 €
19,58 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 65.64 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | HAWK BASIC |
| Number of injectors: | 4 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
13,25 €
14,76 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 49.36 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!