LPG parts KME
SubcatsFilters
| For ECU: | NEVO-SKY DIRECT Model 2 |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
21,26 €
23,19 €
-9%
The lowest price in the 30 days before the discount: 72.64 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 400 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | TWIN |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
45,09 €
50,25 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 156.62 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 217 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
24,16 €
27,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 84.31 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | KME |
| Reducer model | FOX |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | KME |
| Reducer model | GOLD, GOLD GT, SILVER, TWIN |
| Type of part: | original |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | KME |
| Reducer model | GOLD, SILVER |
| Type of part: | original |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | KME |
| Reducer model | GOLD / SILVER |
| Type of part: | original |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FALCON |
| Stub pipe diameter: | 6 mm |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
5,48 €
6,12 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 19.2 €
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FALCON |
| Number of injectors: | 2 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FALCON |
| Number of injectors: | 3 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FENIX |
| Number of injectors: | 2 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
14,49 €
15,78 €
-8%
The lowest price in the 30 days before the discount: 49.29 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!