Filters LPG: Liquid phase
SubcatsFilters
| Type of assembly: | reducer |
| For reducer: | OMVL |
| Reducer model | CPR |
| Type of part: | original |
| Cartridge: | mesh |
| Upper external diameter | 14,7 mm |
| Lower external diameter | 14,7 mm |
| Lower hole diameter | 10 mm |
| Height: | 54 mm |
| product code: | 30.OMV.168 |
| manufacturer: |
OMVL
|
| manufacturer code: | 66.KTR.01 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For filling point: | ICOM |
| For filling point with thread: | M12 |
| Filter: | Yes |
| product code: | 73.CRT.624 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | PT-T024 |
| approval number: |
E20-67R- 010950
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Cartridge: | fiberglass |
| Filter model: | F-701-SL |
| product code: | 30.CRT.115 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | CF-115-2-0-0Z |
| approval number: |
E20-67R-010531
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Cartridge: | ceramic |
| Filter model: | F-704 |
| product code: | 30.CRT.847 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 0345704D-AL |
| approval number: |
E20-67R-010957
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Cartridge: | ceramic |
| Filter model: | F-704 |
| product code: | 30.CRT.848 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 0345704C3 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Cartridge: | ceramic |
| Filter model: | F-704C |
| product code: | 30.CRT.853 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 0345704C-AL |
| approval number: |
E20-67R-010957
|
Ask about the product
37,89 €
39,88 €
-5%
The lowest price in the 30 days before the discount: 39.88 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For electrovalve: | BRC |
| Electrovalve model | ET98 MY07 MAX, ET98 MY07 STD |
| Type of part: | original |
| product code: | 20.BRC.342 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | 04RE001M7004 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For electrovalve: | LOVATO |
| Electrovalve model | EVO |
| product code: | 20.LOV.248 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | 1294008 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For electrovalve: | BRC |
| Electrovalve model | ET98 |
| Type of part: | original |
| product code: | 20.BRC.340 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | 04RE00100001 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For electrovalve: | BRC |
| Electrovalve model | ET98 |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 20.FIL.340 |
| manufacturer: |
FILGAZ
|
| manufacturer code: | KLPG13 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!