Filters LPG: Gaseous phase
SubcatsFilters
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | PRINS |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
PRINS
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | original |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
PRINS
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | FL-02 |
| Cartridge: | paper |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on base |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on cantilever |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
PRINS
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | PRINS |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | original |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
PRINS
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | FGM-03 |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 11 mm |
| Output: | 11 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 11 mm |
| Output: | 2 x 11 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
1,67 €
2,00 €
-20%
The lowest price in the 30 days before the discount: 6.28 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 11 mm |
| Output: | 2 x 11 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
1,34 €
1,67 €
-20%
The lowest price in the 30 days before the discount: 5.23 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | F-779/C |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 11 mm |
| Output: | 3 x 8 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
2,00 €
2,34 €
-12%
The lowest price in the 30 days before the discount: 7.33 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | MJ |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 11 mm |
| Output: | 4 x 8 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
HL PROPAN
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | MJ |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 11 mm |
| Output: | 6 x 8 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
HL PROPAN
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | GF 01 |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 12 mm, 16 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | original |
| product code: | 73.OMB.902 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | 698U6GGQ |
| approval number: |
E13-110R-000097
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart